sellmybusinessjacksonville

ORLEN Pay to aplikacja mobilna, która umożliwia łatwe i bezpieczne dokonywanie płatności za paliwo oraz inne towary i usługi oferowane przez stacje paliwowe ORLEN. Aplikacja działa na zasadzie wirtualnej karty płatniczej, która jest powiązana z kartą płatniczą użytkownika. Jeśli jesteś zarejestrowany w programie lojalnościowym Orlen, spełniasz wszystkie warunki, aby skorzystać z oferty na tańsze tankowanie. Aby zatem wykorzystać zniżkę, musisz pokazać przy kasie wygenerowany w aplikacji Orlen Vitay kupon. Aplikacja Orlen pozwoli tankować ci ze zniżką 30 groszy na litrze paliwa.

Wyprzedaż w sklepie internetowym! więcej

Wystarczy otworzyć aplikację Vitay i następnie kliknąć w Zarejestruj się. Deweloper (Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.) wskazał, że zasady ochrony prywatności w aplikacji mogą obejmować opisane poniżej metody przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera. Śledczy dokonali przeszukań u byłego prezesa Orlenu Daniela Obajtka oraz kilku byłych dyrektorów Orlenu.

Jak zainstalować aplikację Orlen Vitay oraz jak wyrobić kartę, żeby wziąć udział w promocji na paliwo?

Punkty można wymienić na kawę, hot-doga lub zbierać na wymarzony prezent z oferty Katalogu VITAY. Orlen zadbał o to, by jego aplikacja dostępna była we wbudowane w większość telefonów sklepy z Aplikacjami. Apkę Vitay można pobrać zarówno z Google Sklep Play, jak i Apple App Store.

Ważna aktualizacja aplikacji mobilnej MARATON WARSZAWSKI więcej

Użytkownicy mogą łatwo dokonywać płatności, korzystać z programów lojalnościowych i zarządzać swoimi kontami biznesowymi, a także uzyskać dostęp do najnowszych promocji i rabatów. Biorąc pod uwagę rosnące ceny paliw, jakakolwiek Forex Week in Review promocja rodzi masowe zainteresowanie. By z niej skorzystać, najwygodniej posłużyć się aplikacją Orlen Vitay w telefonie. Wyjaśniamy, jak założyć i zarejestrować konto oraz, jak skorzystać z promocji na tańsze paliwo.

Dla kogo jest oferta taniego tankowania? Orlen wymaga jednej rzeczy

Dzięki aplikacji mFLOTA ORLEN zarządzanie flotą samochodową staje się łatwiejsze i bardziej wydajne, co przekłada się na oszczędności finansowe dla firm korzystających z kart paliwowych ORLEN. Samo zarejestrowanie się w Vitay przebiega standardowo i niezbędne jest podanie podstawowych danych osobowych. Nie ma obowiązku posiadania samochodu osobowego, aby zarejestrować się w aplikacji Orlen Vitay.

Należy pamiętać, że żeby móc zrealizować promocję na 30-groszowe zniżki na paliwo, należy dodatkowo w aplikacji Orlen Vitay aktywować stosowny kupon. Teraz, dzięki aplikacji i karcie Vitay, możesz zatankować na Orlenie tańsze paliwo z promocji. Dzięki tym aplikacjom mobilnym korzystanie z różnych usług i produktów Orlenu jest łatwiejsze i bardziej wygodne.

Przedłużono zapisy do VIII Otwartych Drużynowych Mistrzostw Polski więcej

ORLEN Charge to aplikacja mobilna umożliwiająca łatwe i wygodne korzystanie z usług ładowania samochodów elektrycznych oferowanych przez ORLEN. Dzięki tej aplikacji kierowcy samochodów elektrycznych mogą łatwo wyszukiwać stacje ładowania, płacić za ładowanie, kontrolować koszty i uzyskiwać informacje o dostępności stacji. Dzięki aplikacji ORLEN Pay kierowcy mają łatwy i wygodny dostęp do usług i produktów oferowanych przez stacje paliwowe ORLEN, co ułatwia płatności i przyczynia się do komfortowej obsługi klienta.

Promocja obejmuje zarówno benzynę, ale też olej napędowy do silników Diesla. Aby stacja mogła naliczyć rabat, potrzebujesz wyłącznie aplikacji Orlen Vitay. To kolejny raz, kiedy Orlen startuje z ofertą zniżki na paliwo w okresie wakacyjnym. W tegoroczne wakacje będzie można zatankować nawet 400 litrów paliwa w ramach promocji -30 groszy na tankowanie. Z Kartą Dużej Rodziny można liczyć na rabat -40 groszy na litr zatankowanego paliwa. Aplikacja ORLEN VITAY to mobilne narzędzie, które umożliwia użytkownikom zbieranie i wykorzystywanie punktów VITAY podczas robienia zakupów w stacjach paliwowych ORLEN.

Otworzy się nowa aplikacja w przeglądarce internetowej i zapyta się, czy użytkownik ma już kartę Vitay i chce ją przenieść do aplikacji, czy też chce ją wyrobić. W kolejnym kroku aplikacja Vitay wyśle maila potwierdzającego rejestrację na adres podany w powyższym formularzu. Należy otworzyć tego maila i potwierdzić rejestrację klikając w oznaczony w mailu link. Przyszła kolej na Fed i BoJ Wystarczy uruchomić aplikację sklepu, wpisać w wyszukiwarkę VITAY, wybrać aplikację VITAY z wyników wyszukiwania, a następnie kliknąć Zainstaluj. Po chwili aplikacja pojawi się w pamięci telefonu i będzie można ją otworzyć. VITAY posiada także specjalny dział wiadomości, w którym użytkownik może zapoznać się z najnowszymi informacjami przekazanymi przez ORLEN.

  1. Biorąc pod uwagę rosnące ceny paliw, jakakolwiek promocja rodzi masowe zainteresowanie.
  2. Aplikacja działa na zasadzie wirtualnej karty płatniczej, która jest powiązana z kartą płatniczą użytkownika.
  3. Orlen zadbał o to, by jego aplikacja dostępna była we wbudowane w większość telefonów sklepy z Aplikacjami.
  4. Deweloper (Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.) wskazał, że zasady ochrony prywatności w aplikacji mogą obejmować opisane poniżej metody przetwarzania danych.
  5. Jedyne czego potrzebujesz to aplikacja Orlen Vitay – sprawdź, jak skorzystać z oferty na tanie paliwo Orlen.

Jedyne czego potrzebujesz to aplikacja Orlen Vitay – sprawdź, jak skorzystać z oferty na tanie paliwo Orlen. Należy wrócić do aplikacji Vitay zainstalowanej na telefonie, następnie kliknąć przycisk Zaloguj. W oknie, które się pojawi należy wpisać maila i hasło, jakie użytkownik stworzył w poprzednim kroku, zakładając kartę.

Zawierają one wieści na temat aktualnych wydarzeń i promocji dostępnych na stacjach paliw. Orlen Vitay to darmowa aplikacja udostępniona przez Polski Koncern Naftowy ORLEN, dzięki której nie musimy nosić przy sobie karty VITAY, ponieważ mamy do niej dostęp z poziomu smartfona lub tabletu. Dokonaj pierwszej płatności aplikacją ORLEN VITAY i odbierz 1000 pkt w prezencie.

MFLOTA ORLEN to aplikacja mobilna przeznaczona dla klientów biznesowych korzystających z kart paliwowych ORLEN. Aplikacja mFLOTA ORLEN umożliwia zarządzanie flotą samochodową w sposób bardziej efektywny i wygodny, co pomaga w obniżeniu kosztów Rozpocznij handel i inwestowanie aby uzyskać zysk związanych z użytkowaniem samochodów. Istotne też, że każde z czterech promocyjnych tankowań obejmuje maksymalnie 50 litrów paliwa wlewanego do zbiornika. W praktyce każdy może skorzystać z oferty -30 groszy na cenie litra paliwa.

Punkty VITAY mogą być wymieniane na różnego rodzaju nagrody i rabaty na paliwo oraz towary oferowane w stacjach paliwowych ORLEN. Przy założeniu, że oferta zakończy się wraz z końcem wakacji, oznacza to, że jednemu użytkownikowi przysługuje łącznie 400 litrów zatankowanego paliwa w cenie -30 groszy na każdym litrze. Niezbędna do skorzystania z oferty jest aplikacja Orlen Vitay jest dostępna na smartfony z Androidem oraz iOS. Aby ją pobrać, wyszukaj w sklepie Google Play (Android) aplikacji Orlen Vitay. Identyczną nazwę nosi wymagane oprogramowanie w  sklepie App Store (iPhone). Wyrobienie niezbędnej do skorzystania z promocji karty lojalnościowej Vitay jest na szczęście bardzo proste.

Od tej pory kod kreskowy karty będzie widoczny na ekranie głównym aplikacji. Korzystaj z wirtualnej karty VITAY, zbieraj punkty na wymarzone nagrody, oszczędzaj dzięki kuponom promocyjnym i płać bezgotówkowo z funkcją ORLEN PAY. Każdy, kto zdecyduje się na zainstalowanie aplikacji Orlen Vitay w pamięci swojego urządzenia przenośnego zyska dostęp do rozmaitych przywilejów. Będzie mógł na przykład łatwo i szybko zlokalizować najbliższą stację paliw ORLEN, skorzystać z kuponów rabatowych oraz bonów, a także dodawać je do praktycznego schowka z kartą. Udostępniane zniżki sprawią natomiast, że klient szybciej uzbiera punkty, które wymieni na jedną z wielu nagród programu VITAY.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *